Home > ویزای‌دانشجویی
Viewed 43 times 4 Answers
0

بارها گفته شده که مدرک‌زبان به سفارت برای گرفتن ویزا ربطی نداره.اما تو مدارک انکارا مستقیما نوشته شده مدرک زبان ایلتس وتف فرانسه.پس چطوری دولینگو هم قبول میکنن؟؟

2021-10-19 06:04:00 Canada ویزای‌دانشجویی #برای گرفتن ویزا
4 Reply

پاسخ شما ممکنه کمی ناراحت کننده باشه، ولی دقیقا دلیلش بی مسئولیتی اداره مهاجرت برای اصلاح و بروزرسانی این چکلیست هست که از پنج سال پیش دارن خاک میخوره. و فقط هم محدود به همین مورد نیست. تو چکلیست انکارا از شما Proof of accommodation هم میخواد که هیچ احدی نداره، یا استادی پلن رو از شما یک صفحه‌ای میخواد، که تقریبا هیچکس جز با ۴ کردن سایز فونت بهش نمیرسه، یا بدون تفکیک تز بیسد و کورس بیسد بودن تحصیل تو مقطع ارشد از سوپروایزرو تزو مقالاتتون اطلاعات میخواد، یا موضوع گواهی عدم سو پیشینه که هنوز که هنوزه تکلیفش معلوم نشده که نیاز نیست؟ و آخر چرا اونجا نوشته شده اگه اجباری بهش نیست و غیره. خلاصش عجیبه، ولی چکلیست انکارا نیاز به بازنگری اساسی داره و ما به قدر کفایت پرونده افراد رو دیدیم که بدونیم مطالبی که داخل این چکلیست هست خیلی دقیق نیست.

2021-10-19 09:01:00

ممنون چون من دارم مدارک جمع میکنم و دولینگو دارم دیگه واقعا شرکت کردن آیلتس اکادمیک برام ممکن نیست در این راه گاهی خیلی خسته میشیم

2021-10-19 10:07:00

نه نیازی به ایلتس نیست اگر دانشگاه/کالجتون اجباری بهش نداشته باشه. خیالتون راحت باشه

2021-10-19 11:40:00

عالی میشه اینطوری با دولینگو هم اوکیه دانشگاه

2021-10-19 11:46:00

QAmon

Similar Question:

#برای گرفتن ویزا